clasament national 1



CLASAMENT NAȚIONAL LA DISCIPLINA DOWNHILL


 

FEMININ

 

Nr.Crt. Nume Total Cheile Grădiștei Dorna Xtrem Sinaia Harghita DH Mogoșa Downhill Challenge Buscat Air DH
1. Petra Zăgrean 1400 250 250 200 240 210 250
2. Shebel Leyla 845 165 170 170 170 170
3. Chereches Luana 700 250 210 240
4. Conț Florina Martina 400 200 200
5. Boca Alexandra 305 155 150

MASTERS

Nr.Crt. Nume Total Cheile Grădiștei Dorna Xtrem Sinaia Harghita DH Mogoșa Downhill Challenge Buscat Air DH
1. Florin Gheorghe 1351 216 200 210 250 225 250
2. Bogdan Ionescu 1047 180 170 140 147 210 200
3. Cătălin Constandis 930 155 105 150 200 180 140
4. Mihai Hunyadi 733 190 250 158 135
5. Daniel Dumitrescu 724 150 100 115 120 142 97
6. Mircea Valentin Cătana 687 17 150 240 140 120 20
7. Pavel Scuturici 686 75 127 84 160 132 108
8. Lucian Mîrza 600 105 78 112 102 103 100
9. Maximilian Munteanu 506 76 95 108 115 112
10. Sergiu Paca 271 0 101 170
11. Alexandru Lăzărescu 256 88 74 0 94
12. Paul Tosca 185 84 101
13. Matei Tiberiu 169 81 88
14. Micu Bogdan 153 76 77
15. Roată Emil 122 109 13 0
16. Szekely Zoltan 117 117 0
17. Sasu Sabin 110 110
18. Barabas Domokos 102 102
19. Alexe Ioan Baiesiu 93 93
20. Ezaru Razvan 86 86
21. Dragoș Mitroi 80 0 80
22. Delcea Alex 77 0 77

JUNIORI

Nr.Crt. Nume Total Cheile Grădiștei Dorna Xtrem Sinaia Harghita DH Mogoșa Downhill Challenge Buscat Air DH
1. Matei Moisil 1350 120 250 240 240 250 250
2. Moraru Remus-Mircea 969 102 162 165 170 190 180
3. Sebastian Râpea 871 160 102 147 150 180 132
4. Reisz Zoltan 575 230 200 145
5. Andrei Loghin 487 162 135 190
6. Săcuiu Răzvan 448 143 190 115
7. Pascu Tudor 377 115 130 132
8. Popescu Petre 320 200 120
9. Cismaș Andrei 260 110 150
10. Kovacs Antal 210 210
11. Curac Florin 166 16 150
12. Covalciuc Alexandru Mihai 143 143
13. Alexandru Mihai 96 96

ELITE

Nr.Crt. Nume Total Cheile Grădiștei Dorna Xtrem Sinaia Harghita DH Mogoșa Downhill Challenge Buscat Air DH
1. Grosu Sebastian 1207 240 250 250 217 250
2. Mureșan A. Ciprian 869 86 160 103 160 180 200
3. Marcu Danika 836 120 112 145 150 162 147
4. Sava Ioan-Andrei 797 182 190 97 112 101 115
5. Kinda Geza 793 190 111 170 210 112
6. Petru Vereștiuc 748 140 200 135 165 108
7. Akos Istvandi 745 145 115 111 110 74 190
8. Mititean Alexandru 603 101 140 89 80 91 102
9. Parau Sorin 574 128 115 81 250
10. Boitor Arthur 474 95 94 132 128 25
11. Saragea Bogdan 439 87 85 88 83 96
12. Pal Gabor 435 82 76 99 95 83
13. Moldovan Tudor 396 89 72 76 80 79
14. Geangălă Tudor 291 62 80 72 77
15. Verestiuc Stefan 286 64 74 74 74
16. Borkics Dorian 278 107 92 79
17. Bodnar Ionut 269 80 99 90
18. Rimbu Bogdanel 266 63 70 61 72
19. Delescu Andi 228 78 74 76
20. Ignat Dragoș 225 68 77 80
21. Medeșan Andrei 224 82 67 75
22. Zaharia Adrian 218 78 140
23. Zaharia Vlad 162 80 82
24. Ignat Mircea 158 77 81
25. Horge Daniel 152 10 68 74
26. Băjenaru Cezar 135 135
27. Văleanu Cosmin 129 0 59 70
28. Bondor Bogdan Daniel 99 99
29. Seculici Laurentiu Daniel 81 81
30. Moga Mihai 79 79
31. Savu Vlad 75 75
32. Olar Mihai 63 63
33. Adascalitei Alexandru 62 62
34. Botea Constantin 61 61
35. Pirvulescu Andrei 60 60
36. Berci Octavian 8 8
37. Paraschiv Ion 6 6
38. Costi Iordan 0

 

Rezultate calificări/finală

CND 1 Cheile Grădiștei
CND 2 Dorna Xtrem
CND 3 Sinaia
CND 4 Harghita Downhill
CND 5 Mogoșa Downhill Challenge
CND 6 Buscat Air DH