clasament CNE



CLASAMENT NAȚIONAL LA DISCIPLINA ENDURO


 

FEMININ 19+

 

Nr.Crt. Nume Total Bistrita Thermal Ciucas Harghita Poiana Brasov Metal Enduro
1. Petra Zagrean 400 200 200
2. Patricia Plumbotă 300 160 140
3. Lenghel Laura 265 140 125
4. Dragota Anamaria 220 125 95
5. Braguta Alexandra 220 110
6. Androne Denisa 160 160
7. Hergesell Theresa 90 90

JUNIORI

Nr.Crt. Nume Total Bistrita Thermal Ciucas Harghita Poiana Brasov Metal Enduro
1. Moisil Matei 360 200 160
2. Rapea Sebastian 340 140 200
3. Anitan Mihai 280 140 140
4. Botea Constantin 220 110 110
5. Munteanu Ion 160 160
6. Burian Andrei 125 125
7. Bodea Cristian 125 125
8. Somesan Paul 95 95
9. Sacuiu razvan 95 95
10. Boca Cristian 90 90
11. Filip Denis 90 90

MASTERS 30+

Nr.Crt. Nume Total Bistrita Thermal Ciucas Harghita Poiana Brasov Metal Enduro
1. Bota Liviu 235 125 110
2. Bejan Rocsin 208 68 140
3. Istvan Fabian 200 200
4. Ionescu Bogdan 200 200
5. Stanila Bogdan 175 90 85
6. Dobrin Daniel 170 80 90
7. Gheorghe Florin 160 160
8. Vacaru Sorin 160 160
9. Pop Marius Bogdan 145 75 70
10. Constandis Catalin 140 140
11. Boncut Florin 140 65 75
12. Valeanu Cosmin 136 67 69
13. Pirvulescu Andrei 129 62 67
14. Andras Bela 125 125
15. Paca Sergiu 110 110
16. Dumitrescu Mihai 95 95
17. Geangala Tudor 95 95
18. Barabas Domokos 80 80
19. Grecu Ionut 85 85
20. Munteanu Maximilean 70 70
21. Mocanu Tudor 69 69
22. Brendea Alex 68 68
23. Zengal Cristian 66 66
24. Apetroaei Catalin 64 64
25. Babutan Ioan 63 63

MASCULIN 19+

Nr.Crt. Nume Total Bistrita Thermal Ciucas Harghita Poiana Brasov Metal Enduro
1. Linul Darius 360 200 160
2. Bonta Remus 270 160 110
3. Kelemen Arpad 225 140 85
4. Fogarassy Botond 220 80 140
5. Crisan Dan 210 85 125
6. Bajenaru Cezar 205 125 80
7. Parau Sorin 200 200
8. Pal Gabor 165 95 70
9. Pufan Alexandru 165 75 90
10. Banea Victor 143 68 75
11. Kerekes Felix 134 67 67
12. Voina Paul 129 65 64
13. Ionascu Razvan 127 62 65
14. Pintea Catalin 126 64 62
15. Baiesiu Alexe Ioan 110 110
16. Muresan A. CIprian 95 95
17. Marin Bogdan 90 90
18. Guzun Sergiu 70 70
19. Boitor Arthur 69 69
20. Draghici Flaviu 69 69
21. Jakob Ede 68 68
22. Voina Cristian 66 66
23. Avram Alexandru 66 66
24. Sipos Cristian 63 63
25. Stemer Daniel 63 63